Başkan'ın Mesajı

Seba İnşaat

Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz; İNŞAAT VE OTOMOTİV ile iş dünyasına adım attığımız 1992 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz, uzman kadrolarımız eşliğinde yasalara uygun yaratıcı projelerimiz ile sizlere kusursuz hizmetler sunarak yaşam kalitesini yükseltme çabası içerisinde olduk.
*Mersinin değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonunu üstlenerek değer yaratan yatırımlara odaklandık.
*Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak güveni ana amaç edindik.
*İstikrarlı yükselişimize ve itibarımıza sektörde kaliteli çalışmalarımız ve uygun fiyat politikası ile ivme kazandırdık.
Devamlı ileriye bak görüşü ile yüksek çalışma tempomuzu birleştirerek stratejilerimizi titizlikle uygulamaya koyduk.
*Gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da ülke ekonomisine katkı yapmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratarak ilerlemeyi ilke edindik.
Bu bağlamda; 1992 yılından bu yana yapılan ve yukarıda arz edilen özverili çalışmalarımıza çeşitli iş alanları katmak büyüme gereksinimini doğurmuş ve buda,
SEBA Grubu'nun oluşumunu kaçınılmaz kılmıştır.
Tabi ki sizlerin ve değerli dostların katkısıyla oluşan SEBA Grubu, yasalar çerçevesinde ve sizlerin memnuniyeti ön alınarak, bünyesindeki çalışmalara aynı duyarlılıkla devam edip daha da yukarılara çıkmayı hedef edinmiştir.
SEDAT ERDAL
SEBA GRUP Yönetim Kurulu Başkanı